Wycieczka do „Magicznego Kawałka Świata” – Zielona Farma

Klasa 2 wybrała się na wycieczkę, podczas której wysłuchali opowieści o roślinach dyniowatych. Uczniowie podzieleni na zespoły 3-4 osobowe przygotowali dyniowe ciasta, z których powstały smaczne dyniowe babeczki. Degustacja to jeden z wielu momentów, na który klasa czekała z niecierpliwością. Kolejnym zadaniem było wykonanie dyniowej ozdoby. Nie było to łatwe zadanie, ale i z nim wszyscy sobie świetnie poradzili. Całość została zapakowana do samodzielnie złożonego i pięknie ozdobionego pudełeczka. Czas spędzony przez klasę na długo zostanie w pamięci uczniów, będzie to czas miłych i ważnych wspomnień.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content