22 maja klasy 2 wraz z wychowawczyniami i nauczycielem wspomagającym wybrały się na wycieczkę do Szczecina ![]()
Uczniowie odwiedzili fantastyczną wystawę LEGO, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i zachwyt. Następnie wszyscy wspaniale bawili się w Morskim Centrum Nauki, gdzie czekało mnóstwo ciekawych doświadczeń, eksperymentów i atrakcji edukacyjnych ![]()
![]()
To był dzień pełen radości, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień!







