29 maja uczniowie klas młodszych i starszych uczestniczyli w obchodach święta 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego. Była to ciekawa i wartościowa lekcja patriotyzmu oraz okazja do bliższego poznania służby wojskowej i sprzętu wykorzystywanego przez żołnierzy.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane atrakcje, w tym pokazy oraz prezentacja wojskowego wyposażenia. Na uczestników czekała także tradycyjna wojskowa grochówka, która była miłym zwieńczeniem wizyty.
Dziękujemy za możliwość udziału, w tym wyjątkowym wydarzeniu. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Adriana Łukomskiego za zapewnienie opieki i wsparcia ze strony żołnierza podczas całego pobytu.

































