Wycieczka dzieci z oddziałów przedszkolnych

Dnia 26.05.2022 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych ruszyły na wycieczkę do Gospodarstwa „Labirynty” w Paprotach. Był to dzień przepełniony zabawami i grami w terenie. Dzieci podzielone na grupy budowały własny labirynt z drewnianych klocków. Potem w zespołach ruszyły na wyprawę przez las do wierzbowych labiryntów. Tam dzieci brały udział w zabawie „Paprockie zwierzaki”, gdzie zdobywały stojącą wieżę. W drodze powrotnej wszyscy zdobyli „piaskową górę”. Po powrocie w gospodarstwie były przygotowane dla dzieci przepyszne grillowane kiełbaski, które znikały w oka mgnieniu. Po odpoczynku czekała na nas ostatnia zabawa, „balonowa katapulta”. To był wyjątkowo aktywny, pełen emocji i uśmiechu dzień!