Wycieczka

W celu propagowania i kultywowania tradycji związanej z okresem Świąt Wielkanocnych klasy Ia, Ib, II, IIIa, IIIb oraz V udały się na warsztaty do Muzeum w Koszalinie. Przesympatyczna Pani Joanna Grela przedstawiła historię pisanki, uczniowie poznali techniki zdobienia jajek, po czym wykonali swoje małe dzieła, które będą zdobiły świąteczny koszyczek. Po wspaniałych zajęciach muzealnych klasy II, III b i V, korzystając z pięknej wiosennej pogody, powędrowały na Sportową Dolinę, aby spożytkować nadmiar energii. Klasy I wybrały się do Pracowni Cukierniczej „Karmelek”, gdzie własnoręcznie wykonały smakowite lizaki. W ramach integracji międzyklasowej na wspólną wycieczkę do kręgielni wyruszyła klasa III b i klasa V. Uczniowie podzieleni na małe drużyny rywalizowali między sobą o tytuł mistrza toru. Posilili się również pyszną pizzą.