Zabawa Andrzejkowa

Dyskoteka Andrzejkowa w klasach 1-8 rozpoczęła się o godzinie 10.45, a zakończyła o 12.30. Klasy 4-8 bawiły się świetnie. Było karaoke i salon wróżb przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Klasy młodsze równie miło spędziły czas i długo będą wspominały zabawę Andrzejkową. Na uczniów klas 1-3 czekały przygotowane stacje wróżb, takie jak: buty na start, magiczny worek, kostki prawdy, para z żurnala, kubeczki i zakręcone szczęście. Każdy uczeń miał za zadanie odwiedzić wszystkie stacje. Nagrodą za udział w zabawie był cukierek na szczęście. Oczywiście razem z uczniami w zabawie wzięli również udział nauczyciele.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek dla uczniów, za sporą porcję owoców oraz pysznych słodkości.