W ramach programu „Laboratoria Przyszłości” przeprowadzono zajęcia praktyczne z szycia i projektowania małych form krawieckich. W zajęciach wzięły udział dzieci z klasy drugiej.
Podczas warsztatów uczniowie wycinali elementy oraz poznawali podstawowe umiejętności związane z tworzeniem małych form krawieckich. Zajęcia zostały zorganizowane przez panią Annę Zarębę oraz panią Dorotę Tarnowską.
Dzięki zaangażowaniu uczniów klasy drugiej powstały słoniki-maskotki.







