Zakończenie I etapu edukacyjnego

Dnia 14 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie I etapu edukacyjnego trzecioklasistów. Uczniowie w stylu „Wielkiej Gali Gwiazd” przeszli po czerwonym dywanie, aby zaprezentować swoje talenty. Galę poprowadził fantastyczny duet uczniów z klasy V: Hanna Studzińska i Kacper Kulka. Była część artystyczna, wokalna oraz scenki, które stały się formą podziękowania dla wychowawczyni za wspólnie spędzone 4 lata. W czasie gali wybrano laureatów takich dziedzin jak: „Dobra koleżanka i dobry kolega”, „Prace plastyczne”, „Gwiazda piosenki i tańca”, „Sportowiec roku”, „Mistrz edukacji”. Wszyscy uczniowie otrzymali od rodziców piękną nagrodę w postaci pamiątkowego albumu oraz biletu na wycieczkę klasową. Na zakończenie pani dyrektor przedstawiła uczniom i rodzicom nowego wychowawcę klasy, pana Piotra Bednarskiego. Reakcja dzieci była spontaniczna, szczera i widać było ogromne zadowolenie w oczach dzieci.

Trud dziecka włożony w naukę, pokonywanie własnych słabości oraz stawianie sobie realnych celów sprawił, że od września uczniowie wkroczą w II etap edukacyjny pewni siebie oraz swoich możliwości. Z przekonaniem, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility. Skip to content