Zakończenie klas III

W środę, trzecioklasiści zakończyli pierwszy etap edukacji. Po trzech latach nauki z jedną panią, w jednej sali lekcyjnej, gdzie nauka przeplatała się z zabawą, nadeszła chwila pożegnania i rozstania. Po wakacjach wrócą do swojej szkoły, ale przejdą pod opiekę nowego wychowawcy, pojawią się nowe przedmioty, będzie ich uczyło wielu nauczycieli, a pieczątki zastąpią oceny. Dzisiejsza uroczystość zapadnie nam w pamięci, bo klasy trzecie przygotowały wspaniały występ, który poprowadzili uczniowie klasy IV: Hanna Studzińska i Kacper Kulka. Wysłuchaliśmy podziękowań dla nauczycieli, Pani Dyrektor oraz Rodziców. Nie zabrakło wzruszającej piosenki dla mam i humorystycznej piosenki dla tatusiów. Klasa III b przedstawiła zabawną scenkę, która uświadomiła nam, że wakacje to jedna wielka nuda, a klasa 3 a zaprezentowała swój talent taneczny. Uczniowie odnowili też przyrzeczenie, które składali w pierwszej klasie. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty ufundowane przez Rodziców. Występ zakończył wspaniały utwór Marka Grechuty „Dni, których nie znamy” w wykonaniu naszych przyszłych czwartoklasistów.

Autor: Dorota Falko