Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019r. podczas uroczystego apelu uczniowie zakończyli rok szkolny 2018/2019. Najlepsi otrzymali nagrody i świadectwo             z wyróżnieniem, a uczennica klasy IV- Kornelia Wapniarz otrzymała Nagrodę Dyrektora za bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.  Podczas apelu pani dyrektor Joanna Remplewicz wręczyła również podziękowania rodzicom, którzy udzielali się na rzecz naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości pani dyrektor przypomniała wszystkim o bezpieczeństwie podczas wakacji i życzyła uczniom spokojnego i słonecznego wypoczynku.