Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dziś, 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie. Tym samym uczniowie rozpoczęli tak długo wyczekiwane wakacje. Uroczystość rozpoczęła się od powitania zgromadzonych gości przez panią dyrektor Joanne Remplewicz.  W swoim przemówieniu pani dyrektor podziękowała uczniom za ich ciężką prace i osiągnięcia. Słowa wdzięczności skierowane zostały również do nauczycieli za ich zaangażowanie oraz do rodziców za ogromne wsparcie swoich dzieci. Był to czas podsumowania kilkumiesięcznej pracy, ale także radości z osiągnięcia sukcesów edukacyjnych.

Kolejną częścią uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych uczniów. Pani dyrektor wraz z wychowawcami nagrodzili uczniów za ich wybitne wyniki w nauce. Na ręce rodziców złożone zostały również listy gratulacyjne oraz podziękowania za współprace ze szkołą.

Następnie pani dyrektor wyróżniła dziesięcioro uczniów, którym przyznała nagrodę Dyrektora Szkoły. Na sam koniec uczniowie klas młodszych przygotowali krótki występ artystyczny, po którym wszyscy nasi uczniowie polecieli na upragnione wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom fantastycznych wakacji, pełnych słońca, przygód i beztroskiej zabawy! Niech ten czas będzie dla Was chwilą odpoczynku i radości, który naładuje Wasze baterie na kolejny rok szkolny!

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content