Zielony Taras

Kwiaty sprawiają, że wiosna jest jeszcze bardziej radosna. Wywoływanie uśmiechu na twarzy drugiej osoby jest pięknym gestem. Nasi uczniowie wraz z rodzicami przyłączyli się do akcji wolontariatu „Zielony Taras”. Zebraliśmy przepiękne kwiaty, sadzinki, ziemię oraz doniczki, które trafiły do Domu Pomocy Społecznej „Zielony Taras” w Koszalinie. To tam, unosi się piękny zapach kwiatów, a ich kolorowe barwy cieszą oczy mieszkańców Domu, sprawiając, że dzień staje się przyjemniejszy.

Autor: Dorota Falko