Dzień Kredki

22 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły kolejny bardzo ciekawy dzień, to ,,Dzień Kredki”. Podczas zabaw dywanowych uczestniczyły również w wielu zabawach ruchowych oraz plastycznych. Układały kompozycje z różnokolorowych kredek, budowały konstrukcje z kredek, przeliczały kredki oraz segregowały je pod względem koloru i kształtu. Następnie wysłuchały wiersza pt.:,,Kredki „. Po emocjonujących zabawach dzieci wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem strużyn, próbowały odgadnąć drogę prowadzącą do skarbu oraz układały wyraz: „Kredka” z rozsypanki literowej. To był wyjątkowy dzień.