Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Kiermasz Świąteczny

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie zorganizowała w dniu 7 grudnia kiermasz świąteczny. Do jego organizacji włączył się Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu.

Uczniowie, w czasie zajęć plastyki- pod opieką pani Anny Zaręby- szyli skrzaty, Mikołaje, serduszka świąteczne i inne ozdoby. Panie z oddziałów przedszkolnych i klas I- III nadzorowały wykonywanie bombek choinkowych, kartek bożonarodzeniowych, ozdabianie pierniczków. Pan Wojciech Karpowicz z uczniami na drukarce 3D drukował ozdoby na choinkę. Pani Agnieszka Pankau zorganizowała konkurs na najpiękniejszą ozdobę i stroik, które później zostały przekazane na kiermasz.

Rodzice z dziećmi w domu upiekli pyszne ciasta, by każdy mógł skosztować słodkości do popołudniowej herbatki.

Wspólny wysiłek zaowocował zebraniem kwoty 4. 395 zł. Dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom za zaangażowanie i wspólne działanie na rzecz naszej szkoły. O wydatkowaniu zebranych środków informować będzie Przewodniczący Rady Rodziców.

dav
The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content