Odbiór nagrody w wyzwaniach Grassroots

W dniach 17 i 18 listopada 2023 uczniowie klasy drugiej: Mateusz Borys, Antoni Bruliński, Miłosz Brzozowski, Jan Brzozowski, Aleksander Kowalczyk, Oliwier Puzio, Jakub Serek, Nina Paszkowska i Ania Kruczyńska pod opieką pana Jacka Brzozowskiego i pani Barbary Baranowicz ruszyli po odbiór nagrody głównej w wyzwaniach Grassroots do Arche Hotel Krakowska w Warszawie. W dzień nagrody głównej poza meczem reprezentacji Polski uczniowie byli w parku rozrywki TepFactor. W sześcioosobowych grupach nasi zwycięzcy sprawdzali swoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność. Po powrocie do hotelu podczas konferencji uczniowie otrzymali nagrodę w postaci – biletów na mecz Polska – Czechy, vouchery na jedzenie do wykorzystania podczas meczu, voucher na 5000 tysięcy złotych na zakup sprzętu sportowego w sklepie R – Gol. Każdy z uczestników wyzwania otrzymał worek z logiem PZPN oraz gry i puzzle sportowe. Był to najbardziej intensywny i najwspanialszy dzień w dziejach naszej klasy. A emocje, które nam towarzyszyły sięgnęły zenitu. Były śmiechy, krzyki, wiwaty, integracja, zabawa oraz patriotyczny akcent.