Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci z OP 5 i 6 latków zaprosiły swoje ukochane babcie i ukochanych dziadków na uroczystość z tej okazji. Od samego rana, z wielką niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Wnuczęta specjalnie dla nich przygotowały występ artystyczny. W przedstawieniu dzieci w przezabawny sposób opowiedziały piękną historię pierwszego spotkania dziadków. Panowała wyjątkowa atmosfera, wnuczęta zatańczyły piękny taniec, zaśpiewały piosenkę, a także recytowały wiersze. Po pokazie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty, a następnie zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób podziękować za ich miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była wyjątkowo wzruszająca uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są chwile spędzone wspólnie z wnukami.