Światowy Dzień Ziemi

Dziś dzieci i uczniowie Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie razem z nauczycielami, wcielili się w malarzy – artystów. Uzbrojeni w pędzle, farby i własne palce, stanęli przed nie lada wyzwaniem, gdyż zamiast płótna stanął przed nimi autobus MZK Koszalin, który należało pomalować w motywy związane z naszą planetą Ziemią i jej ochroną. Do tego kroku skłonił nas przypadający Światowy Dzień Ziemi. Zabawa była przednia, artyści zachwyceni, a efekt przeszedł nasze oczekiwania. Jeśli chcecie przekonać się o tym naocznie, wypatrujcie kolorowego autobusu MZK na ulicach Koszalina.