IV Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego

23 kwietnia uczniowie klasy 6-7 naszej szkoły połączyli siły z uczniami z Konikowa, aby wspólnie reprezentować Gminę Świeszyno w IV Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora VI Liceum  Ogólnokształcącego. Podczas turnieju nasi uczniowie zmierzyli się z zespołami z szkół podstawowych z Koszalina, a celem całego wydarzenia było popularyzowanie piłki nożnej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromne zaangażowanie i grę pełną sportowych emocji.