Apel podsumowujący I semestr

[envira-gallery id=”2922″]Ostatni dzień stycznia okazał się szczęśliwy dla wielu uczniów z naszej szkoły. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami przygotował apel podsumowujący I semestr. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję oraz najwyższą średnią.

Najwyższa frekwencja:

Oddział przedszkolny:       Lena Jędras, Jagoda Flisiewicz, Hanna Studzińska

Klasa 1:     Gracjan Eljas , Aleksandra Matuszewska

Klasa 4:   Maria Chodanowicz ,Dominik Włodarzewski, Igor Sobczak, Angelika Sadowska

Klasa 7: Roksana Dobrzyńska, Nikodem Bronowicki

Klasa 2a: Wiktoria Sadowska, Oliwia Pytlewska

Klasa 3b: Maja Lubke

Uczniowie o najwyższej średniej ocen

1. Nina Mielewczyk, klasa 7 5,14
  2. Maria Chodanowicz, klasa 4 5,00
  3. Wojciech Kałużny, klasa 3a 5,00
  4. Piotr Łądkowski, klasa 2a 4,93
  5. Michał Kulczyński, klasa 4 4,82
  6. Nikola Walkowiak, klasa 4 4,73
  7. Kacper Jancik, klasa 4 4,73
  8. Martyna Cyngiel, klasa 7 4,64
  9. Filip Szatkowski, klasa 2b 4,60
  10. Angelika Sadowska, klasa 4 4,55
  11. Maja Lubke, klasa 3b 4,53

Najlepszymi czytelnikami okazali się: Małgorzata Borowska- klasa VII, Nikola Wieczorek- klasa IV, Agata Kusz i Łukasz Baszewski- klasa I. W konkursie „Klasa na medal” zwyciężyła klasa VII, drugie miejsce zajęła klasa 2b, a trzecie klasa IV. Samorząd Uczniowski wręczył dyplomy dla „superkulturalnych uczniów”, którzy w nagrodę za swoją postawę pojadą na wycieczkę do kina.

[envira-gallery id=”2897″]