Święto Niepodległości

Uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych w przeddzień 11 listopada uczciły kolejną rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie klasy III podczas zdalnych lekcji wykonali kotyliony w barwach narodowych. Wzięli również udział w konkursie o Polsce podczas, którego wykazali się dużą wiedzą. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zaśpiewały hymn Polski oraz recytowały wiersz pt. „Kto Ty jesteś?”. Najmłodsi poznali również legendę o Warsie i Sawie, symbole narodowe, a także układali puzzle o tematyce patriotycznej. Najstarsze klasy poruszyły temat patriotyzmu i rocznicy Odzyskania Niepodległości podczas lekcji historii, języka polskiego i godziny wychowawczej.