Konkurs recytatorski

Dnia 8.0.2021 roku w naszej szkole w oddziałach przedszkolnych odbył się konkurs recytatorski „Brzechwa dzieciom”. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej. Prezentacja wierszy odbywała się pod czujnym okiem w składzie: nasza pani Dyrektor – Joanna Remplewicz i Arlena Kozakowska.W przerwach pomiędzy wierszami dzieci zaśpiewały „Kaczkę dziwaczkę” oraz wzięły udział w zabawach ruchowych. Przed zgromadzoną publicznością recytowało 23 dzieci, następujące wiersze: „Jeż”, „Samochwała”, „Kłamczucha”, „Tygrys”, „Psie smutki”, „Staś Pytalski”.Wszyscy uczestnicy wykazali się odwagą i zdolnościami recytatorskimi.

I miejsce – Kacper Białecki i Bianka Dudzik

II miejsce – Zosia Polechońska i Zosia Czerwiak