Apel z okazji Dnia Kobiet

8 marca w naszej szkole obchodzony był niezwykle uroczyście. Otóż tego dnia wszystkie kobietki- i te duże, i te małe – otrzymały garść przepięknych życzeń, kwiatów i upominków. To święto nie mogło zostać również pominięte przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, który z tej okazji przygotował kabaretową niespodziankę. Dla wszystkich zebranych w małej sali gimnastycznej wystąpiła między innymi sama Edyta Górniak, Zosia z II cz. ” Dziadów” z Kazikiem Staszewskim i … szkolny boys band – ” Czuła buła”, który otrzymał największe brawa. Mimo że wszyscy panowie z naszej szkoły  codziennie traktują panie, jak najcudowniejszy klejnot tego świata, ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

oznorMB
oznorMB