Ekologiczne torby

W kwietniu, niczym z rogu obfitości, wysypały się pomysły na kolejny krawiecki projekt w ramach Laboratoriów Przyszłości. Tym razem, pod kierunkiem p. Anny Zaręby i p. Katarzyny Kober, połączyliśmy sztukę z ekologią. Wiadomo, że przykład idzie z góry, więc my w naszym projekcie Dzień Ziemi połączyliśmy ze Światowym Dniem Sztuki. Każde z tych świąt jest wyjątkowe, więc i nasza inicjatywa była wyjątkowa. Uczniowie malowali na małych płótnach pejzaże, martwą naturę i portrety. Następnie płótna zostały przyszyte do lnianych siatek. Powstały unikalne i niepowtarzalne, ekologiczne torby, które nasi uczniowie mogą nosić zamiast reklamówek. Tylko spójrzcie jak one wyglądają.