Mikołajkowe wyjście do Kina Helios i na lodowisko

5 grudnia uczniowie z klas starszych uczestniczyły w wycieczce do Kina Helios i na lodowisko. Dzieci miały możliwość obejrzenia filmu o tematyce świątecznej pt. „Jak zostać Świętym Mikołajem 3”. Po seansie wszystkie klasy spędziły wyjątkowy czas na lodowisku, gdzie w świątecznym klimacie wspólnie mogli nacieszyć się jazdą na łyżwach. Ten dzień był dla wszystkich klas radosny i szczególny. Uczniowie mogli wspólnie spędzić miło czas i zintegrować się z pozostałymi klasami.

mde
oznorMB