Mikołajki

Gdy wybiła godzina 9 wszystkie przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 zebrali się w sali gimnastycznej, aby powitać Mikołaja. Z radością i zaskoczeniem przyjęli Mikołajkę i jej uroczego pomocnika-Tofika. Tofik jest lamą, która przebywa z innymi zwierzętami w Zwierzęcym Azylu. Dzieci miały okazję nakarmić i pogłaskać lamę. Była też chwila na pamiątkowe zdjęcia. Następnie powitaliśmy Mikołaja dla którego zaśpiewaliśmy piosenkę o reniferach. W tym czasie Elfy podrzuciły do klas prezenty. Starsze klasy również spędziły wyjątkowo dzień. Klasa 6 z okazji Mikołajek dekorowała pierniczki. Przepyszne choinki, renifery czy gwiazdy upiekli dla uczniów rodzice. Dzisiaj wszystkich odwiedził Mikołaj i podarował piękne upominki.

6 grudnia to dzień bogaty w pozytywne emocje i powody do radości.