Witaj na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Świeszynie

Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Ilustrujemy Klechdy Sezamowe” oraz Szkolny Konkurs Ludowy na Najpiękniejszy Wianek

W miesiącu kwietniu uczniowie naszej szkoły wykonywali na lekcjach plastyki wianki na Szkolny Konkurs Ludowy. Do konkursu przystąpili chętni uczniowie z klas czwartej, piątej szóstej i siódmej. Konkurs miał  na celu propagowanie zainteresowania folklorem i kulturą ludową. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie dyplomów nastąpi 29 kwietnia. Z radością informujemy, że w powiatowym Konkursie Ilustratorskim pt. Ilustrujemy Klechdy Sezamowe została nagrodzona uczennica naszej Szkoły Nikola Dolińska.

Podsumowanie wyników konkursu odbyło się w czasie XXI edycji powiatowej dziecięcej sesji naukowej pt. „Świat Orientu w Baśniach z tysiąca i jednej nocy” 10 kwietnia w Koszalińskiej Bibliotece.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach plastycznych.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.
2_sp
Skip to content