Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Ilustrujemy Klechdy Sezamowe” oraz Szkolny Konkurs Ludowy na Najpiękniejszy Wianek

W miesiącu kwietniu uczniowie naszej szkoły wykonywali na lekcjach plastyki wianki na Szkolny Konkurs Ludowy. Do konkursu przystąpili chętni uczniowie z klas czwartej, piątej szóstej i siódmej. Konkurs miał  na celu propagowanie zainteresowania folklorem i kulturą ludową. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie dyplomów nastąpi 29 kwietnia. Z radością informujemy, że w powiatowym Konkursie Ilustratorskim pt. Ilustrujemy Klechdy Sezamowe została nagrodzona uczennica naszej Szkoły Nikola Dolińska.

Podsumowanie wyników konkursu odbyło się w czasie XXI edycji powiatowej dziecięcej sesji naukowej pt. „Świat Orientu w Baśniach z tysiąca i jednej nocy” 10 kwietnia w Koszalińskiej Bibliotece.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach plastycznych.