Pizza międzyklasowa – Nagroda w Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

W dniu 10 stycznia w ramach nagrody za zajęcie drugiego miejsca w 9 edycji konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową zaangażowani uczniowie naszej szkoły uczcili zwycięstwo pizzą.

Pizza została zamówiona w ramach nagrody pieniężnej ufundowanej przez Gminę  Świeszyno pod patronatem Pani Wójt Ewy Korczak, która wynosiła 800 zł, pozostałe środki zostały przeznaczone na szkolne stroje ludowe. Dziękuję wszystkim zaangażowanym uczniom i zapraszam do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Nauczyciel plastyki Anna Zaręba.