Pożegnanie sześciolatków

Dzień 23 czerwca 2023r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, ponieważ odbyła się wyjątkowa uroczystość – ,,Pożegnanie sześciolatków”. Dwa wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to czas niezwykły i niezapomniany, pełen przyjaźni i wspólnych zabaw. Specjalnie na tę okazję dzieci przygotowały występy artystyczne. Rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy, które tańczyły poloneza, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, książki, słodycze oraz prześliczne kubki. Były także podziękowania dla Pani Dyrektor oraz Rodziców, którzy zawsze służyli pomocą i byli ogromnym wsparciem dla wychowawcy. Wszystkim dzieciom życzę wspaniałych i niezapomnianych wakacji, dużo słońca i uśmiechu oraz samych sukcesów w szkole.