Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Z tej okazji o godzinie 8:00 rozpoczął się apel. Wśród zaproszonych gości znalazła się Dyrektor Zespołu Oświaty w Świeszynie Pani Monika Majcher, grono pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice.

Dyrektor Joanna Remplewicz podsumowała mijający rok szkolny oraz serdecznie pogratulowała wszystkim uczniom sukcesów w nauce oraz zaangażowania w trudzie edukacyjnym. Podkreśliła, jak dumni są wszyscy nauczyciele ze swoich wychowanków i podziękowała im za ich zaangażowanie w procesie nauczania. Pani Majcher odczytała podziękowania i życzenia od Wójt Gminy Świeszyno pani Ewy Korczak.

Podczas uroczystości nagrodzeni zostali uczniowie, którzy ten rok szkolny ukończyli z wyróżnieniem, otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz stypendia Dyrektora Szkoły. Zostały również złożone listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców za owocną współpracę.

Szkoła Podstawowa im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Świeszynie  może być dumna z takich wyjątkowych uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy wspólnie tworzą silną społeczność edukacyjną.

Wszystkim uczniom, absolwentom, nauczycielom oraz społeczności szkolnej życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru.