Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

[envira-gallery id=”5433″]

3 września o godz. 8.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu flagowego i zaśpiewania hymnu państwowego. Następnie przedstawiciele samorządu uczniowskiego powitali uczniów, rodziców, nauczycieli oraz gości- panią Grażynę Giełda-Stachowicz                      i przewodniczącego Rady Rodziców- pana Henryka Łądkowskiego. Pani Grażyna Giełda-Stachowicz przeczytała w imieniu pani wójt Ewy Korczak, list z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a pani dyrektor Joanna Remplewicz życzyła uczniom klasy VIII oraz III gimnazjum wytrwałości i wysokich wyników na egzaminie gimnazjalnym. Na zakończenie uroczystości prowadzący przypomnieli o rocznicy wybuchu II wojny światowej i poprosili zgromadzonych o uczenie pamięci poległych minutą ciszy. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.