Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września po wakacyjnej przerwie w murach naszej szkoły zabrzmiał pierwszy dzwonek. Jednak ten rok szkolny rozpoczął się inaczej niż zwykle. Nie było uroczystego apelu,podczas którego Pani Dyrektor przedstawiłaby nowym uczniom oraz ich rodzicom nauczycieli. Samorząd Uczniowski nie przygotował również krótkiego wspomnienia o rozpoczęciu II wojny światowej.Było jedynie spotkanie w klasach z wychowawcą, podczas którego zostały przedstawione nowe zasady panujące w szkole podczas pandemii.Jednak było to spotkanie upragnione,gdyż wszyscy w komplecie zobaczyli się po niemal półrocznej przerwie związanej z zagrożeniem epidemicznym. Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny rozpocznie się normalnie,a my będziemy mogli cieszyć się tym,że życie wróciło do normy.
Dobrego roku szkolnego i dużo zdrowia!