Serce dla mamy

Maj jest uznawany za najpiękniejszy miesiąc w roku. Natura budzi się do życia i upaja nas swoim pięknem. Dodatkowym pięknem tego miesiąca, jest Dzień Mamy, przypadający na 26 maja. Z okazji tego święta w ramach Laboratoriów Przyszłości p. Anna Zaręba i p. Katarzyna Kober zaprosiły uczniów do projektu „Serce dla mamy”. Dzieci ze świetlicy, nasze uczennice z Ukrainy oraz dziewczynki z klasy 6 po raz kolejny z chęcią zaangażowały się w zajęcia z szycia i stworzyły serduszka dla swoich mam. Czas spędziliśmy we wspaniałej atmosferze, bawiąc się przy tym doskonale. Wszystkim zaangażowanym uczniom dziękujemy za wspólny czas.