Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniach 28 i 29 września odbyły się wybory na przewodniczącego i zastępcę przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział uczniowie wszystkich klas oraz obecni w tym dniu nauczyciele. Głosowanie było tajne, przeprowadzone na kartach wyborczych.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Kacper Kulka kl.6 106 głosów

II miejsce Hanna Studzińska kl.6 90 głosów

III miejsce Filip Brzozowski kl.6 84 głosy

Kacprowi, Hani oraz Filipowi gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnych stanowisk. Wszystkich uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.