Wycieczka do „Farmy Alexa”

5 października uczniowie klas pierwszych pojechali na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę do rolniczego parku rozrywki „Farma Alexa”. Jest to jedyne takie miejsce, gdzie każdy może poczuć się jak na wsi. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. labirynt w polu kukurydzy, przejażdżki na przyczepkach, Królikowo, Kozowo, Kurnik, strefa nauki jazdy na traktorku, liczne place zabaw oraz oczywiście spotkanie z Królikiem Alexem. Ponadto pierwszaki wzięły udział w warsztatach, podczas których wykonały kukiełki z kukurydzy. Na koniec czekało na dzieci ognisko z kiełbaskami. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Przyniosła wiele wrażeń i niesamowitych emocji.