Wycieczka dzieci do Multikina

Dnia 25 października dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w wycieczce do Multikina i restauracji McDonald’s. Miały okazję obejrzeć film przygodowy pt. ,,Psi Patrol”. Celem wycieczki było nie tylko nabywanie umiejętności uczestnictwa w seansach filmowych, ale także wdrażanie do właściwego zachowania, rozumienia wartości takich jak dobro, prawda i przyjaźń. W czasie wycieczki przedszkolaki mogły przeżywać radosne chwile, stwarzać sytuację sprzyjające umacnianiu koleżeńskich relacji oraz okazywać sobie serdeczność we wspólnym obcowaniu.