Szyjemy jesienne kolorowe dynie

Laboratoria Przyszłości to szansa na stworzenie w pracowni wyposażonej w sprzęt do szycia ciekawych praktycznych zajęć plastycznych. Pracownia robótek ręcznych stworzona w oparciu o katalog Ministerstwa Edukacji i Nauki, daje dzieciom możliwości kształtowania umiejętności z zakresu szycia, drobnych form krawieckich i tworzenia własnych ciekawych kompozycji z tkanin. Realizując kolejny cykl zajęć pod tytułem: Kolorowe Jesienne Dynie w ramach Laboratoriów Przyszłości w roku szkolnym 2023/2024 rozpoczęliśmy od stworzenia jesiennych ozdób. W październikowych zajęciach uczestniczyła klasa szósta oraz dzieci uczęszczające na świetlicę. Dziękuje za zaangażowanie i zachęcam wszystkie dzieci do udziału w kolejnych projektach, które pozwalają zapoznać uczniów z działaniem maszyny do szycia i zasad zachowania bezpieczeństwa w pracowni krawieckiej oraz rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Nauczyciel plastyki Anna Zaręba.