Wyjście do teatru

Dnia 27 listopada 2023 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy drugiej i klas trzecich wyruszyły do teatru na spektakl pt.„Baśniowe granie”. Celem wycieczki było kształtowanie wrażliwości estetycznej, rozbudzanie zainteresowań sztuką. Spektakl przemawiał do widzów obrazem i przykładem. Były piosenki, kolorowe kostiumy oraz multimedialne efekty sceniczne. Głównym przesłaniem tej sztuki było zwrócenie uwagi na negatywne skutki jakie niesie za sobą zbyt częste spędzanie czasu z internetem i telefonem.