Wyjazd do kina

7 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych 5-latków i 6-latków pojechały na wycieczkę do Multikina w Koszalinie. Była to świetna okazja na integrację i wzmocnienie więzi koleżeńskich. W kinie, podczas trwania seansu pt. „Jeżyk i przyjaciele” nasi wychowankowie zachowywali się grzecznie i kulturalnie. Gdy film dobiegł końca, a apetyt na jedzenie wzrósł, przyszła pora na wizytę w restauracji McDonald. Dzieci rozpromienione zajadały się nuggetsami oraz wspólnie oglądały wylosowane zabawki. Wyjazd do kina był spędzony w bardzo miłej atmosferze, a dobre nastroje towarzyszyły wszystkim uczestnikom do końca dnia. Wizyta dzieci w kinie z pewnością nie była ostatnia.