Jasełka

8 grudnia o godzinie 16.00 w pięknie udekorowanej przez rodziców sali przedszkolnej pięciolatki zaprezentowały przedstawienie jasełkowe dla swoich najbliższych. Piękna scenografia , duża ilość zapalonych światełek oraz śnieg za oknami wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny wyjątkowy nastrój. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności . Przedstawienie było wyjątkowe.