Pierogi, pierniki to dopiero początek!

Dzięki przystąpieniu do programu Laboratoria Przyszłości i otrzymaniu przydatnego sprzętu gospodarstwa domowego uczniowie poczuli się jak prawdziwi kucharze. Podczas tych zajęć uczniowie zdobywali umiejętność samodzielnego przygotowania pierogów, pierników, naleśników i frytek. Uczniowie rozwijali swoje sprawności palców i dłoni podczas lepienia pierogów, wałkowania ciasta piernikowego i obierania ziemniaków. Najprzyjemniejsze to to, że mogli degustować to co przyrządzili. A wszystko znikało w oka mgnieniu. Nie możemy doczekać się kolejnych pyszności.