Teatr w Słupsku

Dnia 27.01.2023 r. dzieci z Oddziałów Przedszkolnych 5-latków oraz 6 -latków wybrały się na wycieczkę do Teatru Lalki ,,Tęcza” w Słupsku na spektakl pt.: „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze. Gdy przybyliśmy na miejsce dzieci były zafascynowane scenerią oraz przecudnymi lalkami. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że dzieci nie mogły oderwać oczu od sceny. Radosne uśmiechy i gromkie brawa po spektaklu świadczą o tym, że wycieczka była bardzo udana.