Językowy zawrót głowy

[envira-gallery id=”3507″]W piątek, 23 lutego, zakończyliśmy Tydzień Języków Obcych. W tym dniu uczniowie mieli za zadanie przyjść do szkoły ubrani w barwy, stroje narodowe lub przebrani za postacie z kraju, który wylosowała klasa. Z Austrii przyjechali do nas znani kompozytorzy i sportowcy, a z Włoch Pinokio oraz uczennice w weneckich, karnawałowych maskach. Klasa IV , 3a i 3b zaprezentowały barwy narodowe Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Włoch. W ostatnim dniu naszych zabaw z językiem, odbył się również turniej wiedzy o krajach europejskich. Trzyosobowe reprezentacje klas miały za zadanie odpowiedzieć na pytania dotyczące geografii, kultury czy historii danego państwa. Podsumowanie Tygodnia Języków Obcych odbędzie się na uroczystym apelu, a najlepsi uczniowie i najlepsze klasy zostaną nagrodzeni.