Wizyta w Madagaskarze

[envira-gallery id=”3521″]Dnia 23.02.2018 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę do Madagaskaru w Koszalinie. Czekały tam na nich 2 godzinne zajęcia pod hasłem „Madagaskar… kraj recyklingu, plecionek i kameleonów”. Podczas pobytu w tym magicznym miejscu dzieci i uczniowie poznały oryginalne pamiątki z podróży na Madagaskar, robione przez miejscową ludność – Malgaszy. Poszerzyły także wiedzę na temat recyklingu , który wpisany jest w codzienne życie tych ludzi. Miały możliwość zabawy na plaży, która wzbudziła w nich największe zainteresowanie. Tańczyły w rytm malgańskiej melodii, a na koniec tworzyły własnego „ekologicznego kameleona”. Na twarzach dzieci           i uczniów w tym dniu panował uśmiech, a  prawdziwy kameleon wzbudzał w nich jeszcze większą radość. To był niezapomniany dzień!