DZIĘKUJEMY!!!

18 czerwca 2017r. Rada Rodziców przy Gimnazjum im. 27 WDP AK w Świeszynie zorganizowała Festyn Rodzinny. Spędziliśmy miło niedzielne popołudnie w towarzystwie Przyjaciół Szkoły- władz  i mieszkańców  Gminy Świeszyno. Świętowaliśmy pod hasłem ,,Czekamy na Was- Maluchy”. Zabawie, integracji z mieszkańcami przyświecał cel główny, jakim było godne przyjęcie 1 września dzieci i uczniów do nowo utworzonej szkoły podstawowej.  Uzbieraliśmy 3.411,01 zł (słownie: trzy tysiące czterysta jedenaście zł 01/100).

14 grudnia 2017r. Rada Rodziców  przy Szkole Podstawowej im. 27 WDP AK  w Świeszynie zorganizowała kiermasz świąteczny, podczas którego sprzedawane były ozdoby wykonane przez dzieci i uczniów oraz ciasta pieczone pod czujnym okiem mam i babć. Zysk  z kiermaszu wyniósł 1.216,01 (słownie: jeden tysiąc dwieście szesnaście zł 01/100).

Pieniądze zebrane podczas festynu i kiermaszu zostały przeznaczone na zakupy:

– związane z organizacją festynu, spotkania integracyjnego dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klasy I oraz rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018- 715, 69 zł;- ławek gimnastycznych na korytarz szkolny- 1.096,00 zł;

– projektora i uchwytu do projektora dla klasy I (sala nr 6)- 1.645,00 zł:

– gier, zabawek i pomocy dydaktycznych dla dzieci z oddziału przedszkolnego (sala nr 5)  i uczniów klasy I (sala nr 6)- 1.193,04 zł.

Wszystkie faktury i paragony potwierdzające powyższe zakupy są dostępne w sekretariacie szkoły.

Kochani!!!

Dziękujemy za waszą hojność i życzliwość. Już dziś zapraszamy na kolejny Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej w Świeszynie w dniu 17.06.2018r.  Zyski z niego przeznaczymy na zakup sprzętu nagłaśniającego.

Do zobaczenia.[envira-gallery id=”4670″]