Spotkanie z autorką książek dla dzieci

Dnia 15.10.2018 roku dzieci z oddziału „0” oraz uczniowie klasy I i II wzięli udział  w spotkaniu autorskim z Panią Justyną Bednarek-  autorką książek dla dzieci. Na samym początku autorka opowiadała o kolejnych etapach powstawania książki. Potem zaprezentowała najciekawsze książki, które napisała. Największe wrażenie zrobiła na dzieciach książka pt;„ Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, która została uznana najlepszą książką dziecięcą 2015 roku. Następnie pani Justyna przeczytała fragment książki pt:”Pięć sprytnych kun ”. Słuchacze z zaciekawieniem słuchali czytanego tekstu. Na zakończenie dzieci miały możliwość zakupu wybranej książki z dedykacją od autorki.

Autor: Barbara Baranowicz

[envira-gallery id=”5794″]