Dzień Wesołego Duszka

[envira-gallery id=”5890″]Głośne „buuuuu” było słychać od samego rana w Oddziale „0”.  Dziś dzieci obchodziły Dzień wesołego Duszka. Przebrane za duszki, pająki, wampirki, czarownice, nietoperze, kotki i inne potworki wybrały się samolotem do Londynu. Tam poznały symbole Halloween, bawiły się „parzącą” i „cuchnącą” dynią. Następnie doskonaliły swoje umiejętności matematyczne licząc pająki i ich nogi. Łapały duchy i odganiały pająki wykonując ćwiczenia oddechowe. W swoich przepięknych strojach dzieci malowały szablon dyni glutkową masą. Ale była zabawa!!

Podzieleni na 2 drużyny wydawaliśmy z siebie straszne odgłosy, robiliśmy słodkie minki, udawaliśmy siłaczy i rozśmieszaliśmy się.  Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Rodzice przygotowali piękne i pyszne przekąski. W zabawie towarzyszyła nam Pani dyrektor, która była zachwycona pomysłowymi strojami dzieci.

Autor: Dorota Falko