Mikołajkowy Drużynowy Konkurs Matematyczny

Po raz drugi w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Drużynowy Konkurs Matematyczny. W konkursie wzięły udział drużyny czteroosobowe z klasy IV, V, VIII i dwóch trzecich klas gimnazjalnych. W trakcie konkursowej zabawy odwiedził nas Przewodniczący Rady Rodziców       p. Henryk Łądkowski oraz pani dyrektor szkoły Joanna Remplewicz. W trakcie konkursu drużyny układały puzzle z tabliczką mnożenia, rozwiązywały krzyżówki, zmierzyły się z tangramem owalnym oraz sudoku.

I miejsce zajęły trzy zespoły. Dla każdego z nich „pechowa trzynastka” okazała się szczęśliwa, bo tyle punktów zdobyły w konkursach.

I miejsce ex aequo drużyna z klasy IV, VIII i IIIA (gimnazjum)

Uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki oraz dyplomy.

Wszystkim uczestników gratulujemy.

Autor: Lucyna Kuźnicka