Nietypowe książki

5 maja klasa IV została zaproszona do Biblioteki Publicznej w Świeszynie na spotkanie pt.”Nietypowe książki”, które odbyło się w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Uczniowie obejrzeli prezentację o nietypowych książkach i mogli zobaczyć np. książkę w butelce oraz książkę lustro. Następnie czwartoklasiści zostali podzieleni na trzy grupy, a ich zadaniem było przygotowanie nietypowej książki, wykorzystując wiersze Juliana Tuwima. Uczniowie wykonali bardzo kreatywne prace, które zaprezentowane są w poniższej fotorelacji.