Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, dzieci z oddziałów przedszkolnych – grupa pięciolatków oraz grupa sześciolatków, a także nowy zespół muzyczny Looney Tunes przygotowali krótkie przedstawienie- niespodziankę dla nauczycieli i pracowników szkoły. Poza piękną oprawą muzyczną uczniowie ukazali w krzywym zwierciadle zawód nauczyciela i jego problemy. W tym dniu nie zabrakło również przedstawicieli prezydium Rady Rodziców, którzy złożyli wszystkim nauczycielom i pracownikom życzenia, a także wręczyli słodkie upominki.