Gminna Olimpiada Sportowa ” Tour de Konikowo- Świeszyno- Zegrze Pomorskie”

Dziś w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie! 🏆🏅⛹️🏃🥳Uczniowie ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy spotkali się, aby uczestniczyć w trzecim dniu rozgrywek w ramach Gminnej Olimpiady Sportowej ” Tour de Konikowo- Świeszyno- Zegrze Pomorskie”. Dzisiejsze zawody upłynęły pod znakiem gry w piłkę nożną⚽ oraz koszykówkę🏀.Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie z naszej szkoły, którzy trenowali pod czujnym okiem p. Bednarskiego i p. Kuczyńskiej,  zdobyli złoty medal 🏅!!!  Wyrazy uznania za ducha walki oraz za  grę fair play kierujemy do uczniów ze Szkoły Podstawowej w Konikowie, która zajęła 2 miejsce oraz ze szkoły Podstawowej w Zegrzu Pomorskim, która zdobyła brązowy medal. Pamiętajcie Kochani, że w sporcie nie ma przegranych. Liczy się dobra zabawa i siła walki. Cieszymy się, że wszyscy uczniowie za swoją ciężką pracę otrzymali cenne nagrody, medale, dyplomy oraz puchary, które na koniec wręczył dyrektor Centrum Kultury w Świeszynie- pan Marek Brzostko. Bardzo dziękujemy organizatorom- panu Wojciechowi Zacholskiemu- nauczycielowi wychowania fizycznego w Zegrzu Pomorskim oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Świeszyno  za zorganizowanie wspaniałego wydarzenia.